Kariéra

Hledáte smysluplnou a kreativní práci ve stavební společnosti s dlouholetou tradicí ale s moderním přístupem?

Dáváme šanci zkušeným lidem z oboru i šikovným absolventům škol. Pro Vaši úspěšnou seberealizaci ve společnosti BYSTROŇ group jsme připraveni nabídnout adekvátní podmínky pracovní i finanční. Jsme stabilní a rychle expandující stavební společnost s bohatou škálou úspěšně realizovaných zakázek napříč architektonickým portfoliem.

Volné pozice

Mistr
Nabízíme pozici stavebního mistra, který se chce podílet na zajímavých projektech v naší stabilní a rychle expandující stavební společnosti.

Pracovní náplň - Provádí koordinaci jednotlivých druhů prací stavební připravenosti, rozhoduje o postupu výstavby svěřených stavebních a technologických celků

Platební třída: 23 000 Kč - 33 000 Kč
Stavbyvedoucí
Nabízíme pozici stavbyvedoucího, který se chce podílet na zajímavých projektech v naší stabilní a rychle expandující stavební společnosti.

Pracovní náplň - Zodpovídá za komplexní řízení výstavby velkého rozsahu včetně koordinace všech účastníku výstavby a zajišťování plynulé realizace stavby v souladu s uzavřenými smlouvami

Platební třída: 30 000 Kč - 42 000 Kč
Hlavní stavbyvedoucí
Nabízíme pozici hlavního stavbyvedoucího, který se chce podílet na zajímavých projektech v naší stabilní a rychle expandující stavební společnosti.

Pracovní náplň - Zodpovídá za komplexní řízení portfolia staveb velkého rozsahu včetně koordinace všech účastníku výstavby a zajišťování plynulé realizace stavby v souladu s uzavřenými smlouvami

Platební třída: 40 000 Kč - 50 000 Kč
Přípravář
Nabízíme pozici přípravář, který se chce podílet na zajímavých projektech v naší stabilní a rychle expandující stavební společnosti.

Pracovní náplň - Odpovídá za komplexní výrobní přípravu portfolia přidělených projektů dle projektové dokumentace a v souladu s výrobním plánem firmy a uzavřenými smlouvami.

Platební třída: 30 000 Kč - 35 000 Kč

Napište nám