Nastavení preferencí souborů cookies

Souhlasem nám umožníte využívat soubory cookies k poskytovaní služeb a analýze návštevnosti.

Soubory cookies zjednodušují používání webů. Ukládají předvolby uživatelů a pomáhají k zobrazení obsahu podle Vašich potřeb. Respektujeme Vaše soukromí, proto se můžete rozhodnout některé soubory cookies neakceptovat. Cookies slouží i k zajištění funkčnosti a bezpečnosti webových stránek. Zablokování některých z nich může ovlivnit funkčnost stránek či nabízených služeb.

Řízení předvoleb poskytování souhlasu

Kontakt

Pevná linka

Majitel společnosti

Jméno Pozice Telefon E-mail
Michal Bystroň Člen představenstva michal.bystron@bystrongroup.cz

Vedení společnosti

Jméno Pozice Telefon E-mail
Pavel Konečný Výkonný ředitel 733 533 138 pavel.konecny@bystrongroup.cz
Jana Malčíková Asistentka 703 679 227 jana.malcikova@bystrongroup.cz

Administrativa

Jméno Pozice Telefon E-mail
Eva Kaštovská Referent správy majetku 739 453 753 eva.kastovska@bystrongroup.cz
Hana Kňazovčíková Asistentka 603 735 146 hana.knazovcikova@bystrongroup.cz
Podatelna info@bystrongroup.cz
Reklamace reklamace@bystrongroup.cz
Kariéra kariera@bystrongroup.cz

Obchodní oddělení

Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Kateřina Richterová Vedoucí obchodního oddělení 732 670 984 katerina.richterova@bystrongroup.cz
Ing. Jana Koběrská Vedoucí rozpočtového oddělení 737 736 810 jana.koberska@bystrongroup.cz
Ing. Anna Smeliková Rozpočtář 724 435 539 anna.smelikova@bystrongroup.cz
Pavel Sitek Rozpočtář 732 598 118 pavel.sitek@bystrongroup.cz
Kateřina Poislová Rozpočtář 733 531 215 katerina.poislova@bystrongroup.cz

Ekonomické oddělení

Jméno Pozice Telefon E-mail
Bc. Kateřina Martušová Účetní 603 427 565 katerina.martusova@bystrongroup.cz
Bc. Michaela Bartoňková Účetní 733 644 715 michaela.bartonkova@bystrongroup.cz
Mail pro zasílání faktur fakturace@bystrongroup.cz

Výrobně - technické oddělení

Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Jaromír Satke Projektový manager 602 567 281 jaromir.satke@bystrongroup.cz
Martin Schneiderka Projektový manager 724 045 782 martin.schneiderka@bystrongroup.cz
Ing. Pavel Willerth Hlavní stavbyvedoucí 733 644 716 pavel.willerth@bystrongroup.cz
Ing. Tomáš Goceliak Hlavní stavbyvedoucí 734 156 033 tomas.goceliak@bystrongroup.cz
Ing. Bohdan Mrázek Stavbyvedoucí 603 214 210 bohdan.mrazek@bystrongroup.cz
Ing. Jan Závodný Stavbyvedoucí 703 679 221 jan.zavodny@bystrongroup.cz
Pavel Mikulec Stavbyvedoucí 724 462 612 pavel.mikulec@bystrongroup.cz
Martin Pytel Stavbyvedoucí 733 427 070 martin.pytel@bystrongroup.cz
Bc. Jiří Samek Stavbyvedoucí 734 156 026 jiri.samek@bystrongroup.cz
Ing. Jakub Szotkowski Stavbyvedoucí 733 736 917 jakub.szotkowski@bystrongroup.cz
Ing. Miroslav Kováčik Stavbyvedoucí 703 680 397 miroslav.kovacik@bystrongroup.cz
Martina Malczyková Mistr 733 533 136 martina.malczykova@bystrongroup.cz
Martin Kostelňák Řidič 736 414 287 martin.kostelnak@bystrongroup.cz
Jan Szotkowski Řidič 731 650 179 jan.szotkowski@bystrongroup.cz

Oddělení přípravy výroby

Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Martina Balharová Specialista technické přípravy 732 598 132 martina.balharova@bystrongroup.cz
Ing. Jakub Rohel Přípravář výroby 732 598 135 jakub.rohel@bystrongroup.cz
Ing. Hana Beránková Přípravář výroby 605 069 804 hana.berankova@bystrongroup.cz

BYSTROŇ Construction s.r.o.

Jméno Pozice Telefon E-mail
Marek Petrucha Vedoucí stavebních kapacit 734 371 902 marek.petrucha@bystronconstruction.cz

BYSTROŇ Services s.r.o.

Jméno Pozice Telefon E-mail
Petr Lanča Reklamační technik 602 726 578 petr.lanca@bystronservices.cz

Kde nás najdete?

Provozovna
Avion Shopping Park Ostrava
Rudná 114
700 30 Ostrava - Jih
Sídlo
BYSTROŇ Group a.s.
Bieblova 406/6
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Fakturační údaje
BYSTROŇ Group a.s.
Bieblova 406/6
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
IČO: 27800466
DIČ: CZ27800466

Napište nám