Kontakt

Pevná linka

Majitel společnosti

Jméno Pozice Telefon E-mail
Michal Bystroň Člen představenstva michal.bystron@bystrongroup.cz

Vedení společnosti

Jméno Pozice Telefon E-mail
Pavel Konečný Výkonný ředitel 733 533 138 pavel.konecny@bystrongroup.cz
Jana Malčíková Asistentka 703 679 227 jana.malcikova@bystrongroup.cz

Administrativa

Jméno Pozice Telefon E-mail
Eva Kaštovská Asistentka 739 453 753 eva.kastovska@bystrongroup.cz
Podatelna info@bystrongroup.cz
Reklamace reklamace@bystrongroup.cz
Kariéra kariera@bystrongroup.cz

Obchodní oddělení

Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Karin Grasserová Vedoucí rozpočtového oddělení 608 444 109 karin.grasserova@bystrongroup.cz
Ing. Kateřina Richterová Referent obchodu 732 670 984 katerina.richterova@bystrongroup.cz
Ing. Anna Smeliková Rozpočtář 724 435 539 anna.smelikova@bystrongroup.cz
Lukáš Kajstura Rozpočtář 733 531 215 lukas.kajstura@bystrongroup.cz
Lucie Vaněčková Rozpočtář 739 112 708 lucie.vaneckova@bystrongroup.cz

Ekonomické oddělení

Jméno Pozice Telefon E-mail
Kateřina Martušová Učetní 603 427 565 katerina.martusova@bystrongroup.cz
Bc. Michaela Hicová Účetní 733 644 715 michaela.hicova@bystrongroup.cz
Mail pro zasílání faktur fakturace@bystrongroup.cz

Výrobně - technické oddělení

Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Jaromír Satke Projektový manager 602 567 281 jaromir.satke@bystrongroup.cz
Ing. František Martinek Hlavní stavbyvedoucí 703 682 863 frantisek.martinek@bystrongroup.cz
Ing. Pavel Willerth Hlavní stavbyvedoucí 733 644 716 pavel.willerth@bystrongroup.cz
Ing. Tomáš Goceliak Hlavní stavbyvedoucí 734 156 033 tomas.goceliak@bystrongroup.cz
Ing. Jan Závodný Stavbyvedoucí 703 679 221 jan.zavodny@bystrongroup.cz
Ing. Roman Ciompa Stavbyvedoucí 605 069 804 roman.ciompa@bystrongroup.cz
Martin Pytel Stavbyvedoucí 733 427 070 martin.pytel@bystrongroup.cz
Bc. Jiří Samek Stavbyvedoucí 734 156 026 jiri.samek@bystrongroup.cz
Ing. Jakub Szotkowski Stavbyvedoucí 733 736 917 jakub.szotkowski@bystrongroup.cz
David Antl Mistr 775 026 052 david.antl@bystrongroup.cz
Martina Malczyková Mistr 733 533 136 martina.malczykova@bystrongroup.cz
Ing. Radomír Samec Mistr 732 598 118 radomir.samec@bystrongroup.cz
Martin Kostelňák Řidič 736 414 287 martin.kostelnak@bystrongroup.cz

Oddělení přípravy výroby

Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Martina Balharová Specialista technické přípravy 732 598 132 martina.balharova@bystrongroup.cz
Ing. Jakub Rohel Přípravář výroby 732 598 135 jakub.rohel@bystrongroup.cz

BYSTROŇ construction s.r.o.

Jméno Pozice Telefon E-mail
Marek Petrucha Vedoucí stavebních kapacit 734 371 902 marek.petrucha@bystronconstruction.cz

BYSTROŇ services s.r.o.

Jméno Pozice Telefon E-mail
Petr Lanča Reklamační technik 602 726 578 petr.lanca@bystronservices.cz

Kde nás najdete?

Provozovna
Avion Shopping Park Ostrava
Rudná 114
700 30 Ostrava - Jih
Sídlo
Bystroň Group a.s.
Bieblova 406/6
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Fakturační údaje
Bystroň Group a.s.
Bieblova 406/6
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
IČO: 27800466
DIČ: CZ27800466

Napište nám